رد کردن لینک ها

مجوزها و نمادهای اعتماد

بازدید کننده گرامی جهت جلوگیری از کاهش سرعت بارگزاری سایت، مجوزها و نمادهای اعتماد شرکت طراحی سایت پردیسان سیستم در این صفحه قرار گرفته اند، جهت بررسی میتوانید روی هر کدام از آنها کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی ۲ ستاره

این مجوز از سمت سازمان توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به وب سایت ها و فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود. نماد اعتماد الکترونیکی در یک وب‌سایت نشان دهنده بالا بودن امنیت آن در فضای تجارت مجازی است.

نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

این مجوز از سمت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به رسانه های برخط (وب سایت) داده می شود که در طی این فرایند؛ هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت و نحوه عملکرد آن احراز می نماید.

logo-samandehi

نشان امنیت بین المللی WOT

سازمان Web Of Trust یا به اختصار WOF یک سازمان بین المللی جهت بررسی امنیت وب سایت ها می‌باشد که پس از احراز هویت سایت‌ها و انجام آزمون و تست‌های امنیتی؛ به وب سایت هایی واجد شرایط؛ نماد اعتماد WOT اعطا می کنند.

نشان امنیت بین المللی WOT

درگاه پرداخت معتبر زرین پال

این مجوز از سمت شرکت همراه پرداز زرین (زرین پال) به صاحبان وب سایت‌ها اعطا می گردد که در طی این فرایند؛ نحوه عملکرد دریافت‌ها و پرداخت های مالی احراز می گردد.

پروتکل انتقال اطلاعات امن SSL

پروتکل امنیتی SSL یکی از پروتکل‌های استاندارد جهت افزایش امنیت اطلاعات کاربران وب سایت ها و انتقال داده‌ها بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده به صورت رمزنگاری شده است.