رد کردن لینک ها

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه با رشد چشمگیر کسب و کارهای اینترنتی و وب سایت های فروشگاهی، تنها راه ادامه کسب و کارهای سنتی، وارد شدن به دنیای مجازی و فروش آنلاین می‌باشد. با ایجاد یک وب سایت فروشگاهی برای شغل و حرفه خود، می‌توانید محصولات و خدمات خود را به سراسر شهر محل سکونت خود، ایران و حتی در جهان عرضه کنید! با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، کاربران شما می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز با پرداخت آنلاین درون وب سایت شما، محصولات یا خدمات خود را سفارش دهند.

درخواست طراحی سایت فروشگاهی

امکانات بسته طراحی سایت فروشگاهی

امکان تعریف بی‌نهایت محصول

امکان تعریف بی‌نهایت دسته بندی

جستجوگر پیشرفته فروشگاه

امکان برگزاری جشنواره و تخفیف

فروش محصولات فیزیکی و دیجیتالی

امکان تعریف انواع روش حمل و نقل

جستجوگر پیشرفته فروشگاه

امکان مقایسه محصولات

امکان تعریف هزینه حمل و نقل

سیستم چت انلاین کاربران

سیستم خبرنامه ایمیلی و پیامکی

اتصال به درگاه‌های پرداخت اینترنتی

سوالات متداول طراحی سایت فروشگاهی

بله؛ پس از تکمیل طراحی سایت فروشگاهی شما؛ هر زمان که نیاز به اضافه کردن قابلیتی جدید داشته باشید؛ تیم پشتیبان شرکت پردیسان سیستم درخواست های شما را در سریع ترین زمان ممکن پیاده سازی می کند.

بله در صورتی که بخواهید از تبلیغات استفاده کنید (مانند تبلیغات گوگل)؛ اما اگر بخواهید به صورت طبیعی و اورگانیک و بدون صرف هزینه تبلیغات شروع به فروش و درآمدزایی کنید؛‌ خیر! بلکه پس از طراحی سایت حتما باید تا مدتی روی وب سایت فعالیت سئو و بهینه سازی انجام شود تا با توجه به میزان رقابتی بودن زمینه کاری و کلمات کلیدی شما؛‌ وب سایت شما در نتایج گوگل نمایش داده شود تا بتوانید کاربران وب سایت خود را افزایش داده و فروش اینترنتی را شروع کنید.

در وب سایت های فروشگاهی شما می توانید محصولات بسیار زیادی را در دسته بندی های متعدد تعریف کرده و بصورت آنلاین از مشتریان خود پول دریافت کرده و محصولات آنان را در صورت فیزیکی بودن ارسال کنید؛ اما در وب سایت های خدماتی بیشتر مشاغلی که بصورت خدماتی هستند و یا تعداد محصولاتشان بسیار کم است میتوان از بسته طراحی وب سایت خدماتی استفاده کرد.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce ut felis rhoncus, rutrum metus nec, vestibulum est.

سوالات متداول طراحی سایت فروشگاهی

مستند موفقیت مشتریان

آموزش های رایگان ما