ما به کسب‌و‌کارها و افراد مختلف کمک می‌کنیم تا با راه‌اندازی یک وب سایت اینترنتی، در سریع‌ترین زمان ممکن، به صورت قطعی به درآمدزایی آنلاین برسند.

داستان تولد پردیسان سیستم!

داستان تولد پردیسان سیستم به سال‌های ۹۵ و ۹۶ برمی‌گرده که ما بصورت شخصی و حقیقی کار می‌کردیم و با مشتریان زیادی در ارتباط بودیم و تمام فکر و ذکرمون این بود که بعد از اینترنتی کردن شغل و کسب و کار مردم، وب سایت‌های مشتریانمون رو به پول برسونیم و بتونیم وب سایت‌های اون‌هارو سودآور کنیم و خیلی روی این موضوع تمرکز داشتیم و خداروشکر تا مقدار خیلی زیادی هم موفق شدیم! با بررسی‌ها و تحقیق‌هایی که کردیم متوجه شدیم اکثر شرکت‌های طراحی سایت فقط صرفا به دنبال طراحی سایت و تحویل سریع و درآمدزایی برای خودشون هستند و بس! بخاطر همین موضوع تصمیم گرفتیم تا با توکل بر خدا فعالیت‌هامون رو گسترش بدیم ودر قالب ثبت یک شرکت کاملا قانونی بتونیم به مشتریان خدمات بیشتر و بهتری ارائه کنیم.

در حال حاظر چشم انداز و هدف اصلی شرکت پردیسان سیستم، تبدیل کسب و کارهای سنتی به اینترنتی، ارائه خدمات کسب و کارها به کل ایران و ایجاد درآمد از اون برای مشتریان است، برای اینکه به همچین هدفی برسیم باید خیلی خیلی دقیق‌تر کار می‌کردیم و با برنامه‌تر می‌شدیم! به همین علت ۱ سال زمان گذاشتیم و یک قالب کلی و یک استراتژی بلند مدت آماده کردیم که با استفاده از اون برنامه به راحتی میتونیم تمام پروژه‌ها و انواع وب سایت‌هارو به درآمد برسونیم.

درباره شرکت طراحی سایت پردیسان سیستم

مجوزها و نمادهای اعتماد

نماد اعتماد الکترونیکی ۲ ستاره

این مجوز از سمت سازمان توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی داده می شود. نماد اعتماد الکترونیک در یک وب اسیت نشان دهنده احراز هویت کامل صاحب وب سایت و بالا بودن امنیت آن در فضای مجازی است.

logo-samandehi

نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

این مجوز از سمت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به رسانه های برخط (وب سایت) داده می شود که در طی این فرایند، هویت صاحب وب سایت بصورت کامل احراز شده و صلاحیت وی را برای فعالیت و نحوه عملکرد آن احراز می نماید.

گواهی نامه بین المللی WOT

نشان امنیت بین المللی WOT

سازمان Web Of Trust یا به اختصار WOT یک سازمان بین المللی جهت بررسی امنیت وب سایت ها است که پس از احراز هویت سایت ها و انجام آزمون و تست های امنیتی، به وب سایت های واجد شرایط، نماد اعتماد WOT اعطا می کنند.

گواهینامه امنیت SSL

پروتکل انتقال اطلاعات امن SSL

پروتکل امنیتی SSL یکی از پروتکل‌های استاندارد جهت افزایش امنیت اطلاعات کاربران وب سایت ها و انتقال داده‌ها بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده به صورت رمزنگاری شده است.