درباره ما

داستان تولد پردیسان سیستم!

داستان متولد شدن پردیسان سیستم به سال های ۹۵ و ۹۶ برمیگرده که ما بصورت شخصیت حقیقی کار می کردیم و با مشتریان زیادی در ارتباط بودیم و تمام فکر و زکرمون این بود که وب سایت‌های مشتریانمون رو فقط و فقط به پول برسونیم و بتونیم وب سایت های اونهارو سودآور کنیم و خیلی روی این موضوع تمرکز داشتیم و خداروشکر تا مقدار خیلی زیادی هم موفق شدیم! با بررسی ها و تحقیق هایی که کردیم متوجه شدیم اکثر شرکت های طراحی سایت فقط صرفا به دنبال طراحی سایت هستند و بس! بخاطر همین موضوع تصمیم گرفتیم تا با توکل بر خدا فعالیت هامون رو گسترش بدیم ودر قالب ثبت یک شرکت کاملا قانونی بتونیم به مشتریان خدمات بیشتر و بهتری ارائه کنیم. در حال حاظر چشم انداز و هدف اصلی شرکت پردیسان سیستم طراحی سایت و ایجاد درآمد از اون برای مشتریان هست، برای اینکه به همچین هدفی برسیم باید خیلی خیلی دقیق تر کار میکردیم و با برنامه تر میشدیم! به همین علت ۱ سال زمان گذاشتیم و یک قالب کلی و یک استراتژی بلند مدت آماده کردیم که با استفاده از اون برنامه به راحتی میتونیم تمام پروژه ها و انواع وب سایت هارو به درآمد برسونیم.

مجوزها و نمادهای اعتماد

نماد اعتماد الکترونیکی ۲ ستاره
این مجوز از سمت سازمان توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی داده می شود. نماد اعتماد الکترونیک در یک وب اسیت نشان دهنده احراز هویت کامل صاحب وب سایت و بالا بودن امنیت آن در فضای مجازی است.

نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال
این مجوز از سمت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به رسانه های برخط (وب سایت) داده می شود که در طی این فرایند، هویت صاحب وب سایت بصورت کامل احراز شده و صلاحیت وی را برای فعالیت و نحوه عملکرد آن احراز می نماید.

logo-samandehi

نشان امنیت بین المللی WOT
سازمان Web Of Trust یا به اختصار WOT یک سازمان بین المللی جهت بررسی امنیت وب سایت ها می باشد که پس از احراز هویت سایت ها و انجام آزمون و تست های امنیتی، به وب سایت های واجد شرایط، نماد اعتماد WOT اعطا می کنند.

گواهی نامه WOT

پروتکل انتقال اطلاعات امن SSL
پروتکل امنیتی SSL یکی از پروتکل‌های استاندارد جهت افزایش امنیت اطلاعات کاربران وب سایت ها و انتقال داده‌ها بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده به صورت رمزنگاری شده است.

گواهینامه SSL

اعضای پردیسان سیستم را بشناسید!
فعالیت کل تیم به سمت ۱ هدف،‌ آن هم به درآمد رساندن وب سایت کافرمایان و مشتریان

آواتار
اکبر قره باغی
کارشناس طراحی سایت
آواتار
مسعود قره باغی
کارشناس سئو
آواتار
کارآموز ۱
کارشناس پشتیبانی
آواتار
کارآموز ۲
کارشناس پشتیبانی