رد کردن لینک ها

سوالات متداول

سولات متداول

خوش آمدید!در این بخش کارشناسان به سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ داده اند

قطعا همین طور است و امکان درآمدزایی از وب سایت و افزایش فروش وجود دارد اما به شرط اینکه به بهترین شکل ممکن وب سایت شما مدیریت شود و توسعه پیدا کند! به طوری که فعالیت وب سایت شما از تمامی رقبایتان هوشمندانه تر و بیشتر باشد و پس از آن باید صبر و حوصله به خرج داده تا در طولانی مدت به نتیجه مد نظر رسیده شود. چون وب سایت یک سرمایه گذاری بلند مدت است نه یک سود کوتاه مدت!

در ابتدا باید وب سایت شما توسط کارشناسان شرکت پردیسان سیستم تحلیل شود و در صورت دارا بودن شرایط مطلوب و یا حداقل شرایط استاندارد این امکان وجود دارد وگرنه می بایست روی وب سایت تغییراتی انجام داده شود تا به استانداردهای مطلوب دارا شود.

پاسخ این سوال قطعا مثبت است. ما برای همین اینجاییم تا به شما مشاوره دهیم. قطعا موفقیت شما موفقیت ما است و اگر شما در کسب و کار خود موفق شوید فرقی با موفقیت پردیسان سیستم نخواهد کرد.

از وجه تمایز ما با دیگر همکاران این عرصه خدمات پس از تحویل می‌باشد. ما پس از پایان پروژه مشتریان خود را رها نمیکنیم و تا بر پا شدن یک کسب و کار خوب آنها را همراهی خواهیم کرد که این همراهی شامل یک سال خدمات پشتیبانی و فنی رایگان (رفع معایب پروژه که ممکن است به مرور زمان مشخص شود، بروز رسانی و…) نیز می‌باشد.

مدت زمان انجام یک پروژه به موارد زیادی مثل نحوه طراحی، امکانات مورد نیاز، پیچیدگی پیاده سازی امکانات و… دارد و نمیتوان به صورت قطعی زمانی را قبل از آغاز آن اعلام کرد. به همین جهت برای کسب مدت زمان انجام پروژه خود میتوانید از بخش درخواست مشاوره اقدام نمایید و یا با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید..

تعیین قیمت وب سایت نسبت به امکانات و تکنولوژی هایی که کسب و کار شما به آن نیاز دارند متفاوت است و نمیتوان به صورت قطعی قیمتی را برای نوع وب سایت شما مشخص نمود. به همین جهت بخش صدور پیش فاکتور را ایجاد کرده ایم تا بتوانید با توجه به امکانات مورد نیاز خود از حدود قیمت طراحی سایت خود با خبر شوید..

وب سایت شما، هویت کسب و کار شماست. هیچ یک از مشتریان هیچ سازمان، شرکتی و… هرگز بدون تحقیق و بررسی اقدام به استفاده از خدمات و محصولات شرکت خاصی نمی‌کنند. بنابراین داشتن یک وب سایت میتوانید شما را در معرفی محصول و خدماتتان همراهی کرده و دسترسی 24 ساعته به این اطلاعات را برای کاربران به ارمغان آورد.وب سایت شما کارمند 24 ساعته و خستگی ناپذیر شماست.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد زمانی که آگهی شرکت، محصول یا خدماتی را مشاهده می‌کنید به دنبال آدرس وب سایت آن هستید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. چنین مسئله ای برای مشتریان کسب و کار شما نیز قاعدتا پیش خواهد آمد و همه کاربران دوست دارند خودشان رای محصول مورد نظرشان تحقیق کنند و اگر پایگاهی اختصاصی برای محصول خودتان داشته باشید حتما فروش بیشتری خواهید داشت.یکی دیگر از مزایای داشتن وب سایت عدم استفاده از ایمیل های عمومی مانند yahoo و gmail است که به شما این امکان را میداهد تا با نام وب سایت خود ایمیل داشته باشید.

بعد از اینکه تصمیم خود را برای راه اندازی وب سایت گرفتید تنها چند مرحله با اجرای آن فاصله دارید. در مرحله اول اگر تمایل دارید هزینه طراحی سایت خود را محاسبه نمایید میتوانید از قسمت صدور پیش فاکتور سایت اقدام به دریافت پیش فاکتور خدمات خود نمایید و یا با شماره تلفن های ما که در بالای سایت ذکر شده است تماس بگیرید.مرحله دوم طراحی سایت شما دست کارشناسان و نیروهای فنی ما است، به شما مشاوره خواهیم داد و امکاناتی که باعث افزایش راندمان سایت شما میشود را پیشنهاد خواهند داد و بعد از آن مرحله سوم و شروع اصلی پروژه و عقد قرارداد است.

از ابتدا تا انتهای مشاوره با پردیسان سیستم کارشناسان ما در کنار شما هستند و تمام امکاناتی که وب سایت رقبای شما از آن بهره میبرند را تحلیل و بررسی میکنند و در صورت نیاز امکانات خاص که مختص کسب و کار شما باشد را تحلیل و به شما پیشنهاد خواهند داد.

وجه تمایز پردیسان سیستم با دیگر شرکت ها عدم رهاسازی مشتریانمان است. ما مشتریان خود را بعد از پایان پروژه رها نمیکنیم و تازه آغاز راه است. ما تمام پروژه های خود را به صورت دوره ای بررسی میکنیم و نسبت به رفع مشکلات احتمالی آنها اقدام میکنیم..