طراحی سایت دکوراسیون داخلی جذاب و پرمخاطب

دکوراسیون داخلی از جذاب ترین موضوعات بین همه مردم بخصوص خانمهاست. موضوعات خیلی متنوعی رو هم شامل میشه.

بد نیست بدونین طراحی سایت دکوراسیون داخلی از پرطرفدارترین طراحی هاست و اغلب معماران و متخصصان داخلی برای ارتباط با مخاطبای خودشون داشتن سایت رو ترجیح میدن.

اگر شما هم به دنبال طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی هستین و دوست دارین یه سایت جذاب داشته باشین که خیلی ها ازش بازدید می کنن، با ما همراه باشین تا نکات مهم طراحی این نوع سایت ها رو بهتون معرفی کنیم.

و اینکه شما میتونین تو صفحه مخصوص طراحی وب سایت پردیسان سیستم نمونه کار هارو ببینید یا کار طراحی سایتتون رو از ۰ تا ۱۰۰ با تضمین به ما بسپارید.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

خلاقیت و اهمیتش در طراحی سایت دکوراسیون داخلی

خلاقیت تو همه حرفه ها و مشاغل مهم و تاثیر گذاره اما بعضی از مشاغل هستن که خلاقیت برای اونها نقش حیاتی داره. یک متخصص دکوراسیون داخلی خلاق بدون شک موفق تر از کسیه که خلاقیت کمتری داره.

حالا چطور می تونین خیلی سریع به مخاطب بگین که خلاقیت زیادی دارین و سبک کاری شما با بقیه فرق داره؟

بدون شک طراحی سایت دکوراسیون داخلی خلاقانه و متمایز می تونه این حس رو به بازدید کننده های سایت منتقل کنه پس حتما همکاری با طراحان سایت خلاق رو در اولویت قرار بدین.

اهمیت بسیار زیاد ظاهر و طراحی دیداری

کسایی که میان و به سایت شما سر می زنن معمولا افراد خوش ذوقی هستن که دوست دارن خونه یا محیط کار زیبایی داشته باشن. اگه می خواین مخاطب این اطمینان رو کسب کنه که سایت درستی رو انتخاب کرده، حتما باید ظاهر سایت رو خوب طراحی کنین.

*** زیبایی سایت می تونه معیاری از زیبایی کارهای شما و ذوق هنری شما در ذهن مخاطبتون باشه. ***

پس اگه می خواین اعتماد مخاطبتون رو جذب کنین حتما در طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی به زیبایی ظاهری و طراحی بصری اهمیت زیادی بدین. از اصول روانشناسی رنگ هم استفاده کنین تا مخاطب ضمن این که جذب سایت میشه، با هیجان و حس خوب از سایت بازدید کنه.

همچنین میتونین از سایت های داخلی و خارجی نمونه های طراحی سایت دکوراسیون رو نگاه کنید و ایده بگیرید.

اهمیت استفاده از تصاویر در سایت

بدون شک تصاویر می تونن معجزه کنن. خیلی از مخاطبای شما دوست دارن نمونه کارهاتون رو ببینن یا دوست دارن با دیدن تصویر نسبت به چیزی که شما به عنوان متخصص داخلی ازش حرف می زنین، دید و تصور پیدا کنن.

بنابراین استفاده از تصاویر اهمیت زیادی در این نوع سایت ها داره. حتما در طراحی سایت دکوراسیون داخلی، فضای مناسبی رو برای بارگذاری تصاویر داشته باشین تا بیننده از دیدن سایت لذت ببره.

البته باید توجه کنین که تصاویر زیاد باعث سنگین شدن سایت و کاهش سرعت بارگذاری نشه. البته طراحای حرفه ای این نکات رو در نظر می گیرن.

بازاریابی محتوایی برای افزایش بازدید

شما می تونین از روش ها و استراتژی های مختلفی برای افزایش بازدید وب سایت دکوراسیون داخلی خودتون استفاده کنین ولی از اونجایی که این موضوع برای همه جذابیت زیادی داره، بازاریابی محتوایی می تونه خیلی مفید باشه.

اغلب مخاطبای شما دوست دارن تا در مورد نکات مهم دکوراسیون داخلی اطلاعات بیشتر کسب کنن. می تونین مقاله های مختلف روی سایت در این خصوص بذارین یا خودتون نکاتی رو به مخاطباتون در قالب نوشته یا ویدیو بگین.

حتی بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی کارگاه ها و سخنرانی های آنلاین برگزار می کنن تا مخاطبای خودشونو بیشتر جذب این موضوع و سایت کنن.

می تونین استراتژی خودتونو انتخاب کنین و حتما از طراح بخواین تا در طراحی سایت دکوراسیون داخلی شما، فضا و بستر لازم برای پیاده سازی این استراتژی رو فراهم کنه.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری

موضوعات مرتبط با دکوراسیون داخلی برای اغلب مردم جذاب هستن و این فرصت بزرگی برای شماست تا بیشتر خودتونو معرفی کنین و دیده بشین.

زمانی که مطلبی روی سایت قرار میدین یا پیشنهادی به مخاطبای سایت خودتون دارین، حتما امکان به اشتراک گذاری اون مطلب رو در شبکه های اجتماعی برای بازدید کننده ایجاد کنین. این کار می تونه از ظرفیت بازدید کننده ها برای بازاریابی استفاده کنه.

از طراح سایت بخواین که قابلیت های لازم رو روی سایت شما برای به اشتراک گذاری قرار بده.

پیشنهادات ویژه

معمولا در طراحی سایت دکوراسیون بستری هم برای ارائه پیشنهادات ویژه در نظر گرفته میشه. معمولا طراحان دوست دارن در زمان های خاصی مثلا نزدیک به عید پیشنهاد ویژه مشاوره دکوراسیون داخلی داشته باشن.

یا این که ممکنه بر اساس تخصص خودتون، پیشنهاد ویژه ای برای سبک و نوع خاصی از دکوراسیون داشته باشین. اگه همچین سیاستی دارین حتما از طراح بخواین که بستر مناسب طرح پیشنهادات ویژه رو براتون ایجاد و طراحی کنه.

تجربه و پروژه های اجرا شده رو به مخاطب معرفی کنین

بدون شک یکی از مهم ترین نکاتی که باعث میشه بازدید کننده از سایت دکوراسیون داخلی تصمیم قطعی در مورد همکاری با شما بگیره، تجربه و حسن سابقه شماست.

بنابراین علاوه بر این که تصویر از نمونه کارهاتون بارگذاری می کنین، حتما در مورد پروژه هایی که قبلا انجام دادین با مخاطبای سایت صحبت کنین. مثلا تعداد پروژه های انجام شده رو به مخاطب بگین.

در سایت های حرفه ای حتی رایجه که نظرات و رضایت مشتریان قبلی رو هم در معرض دید بازدید کننده قرار میدن تا راحت تر به متخصص دکوراسیون داخلی اعتماد کنه.

برای این قسمت برنامه ریزی کنین و از طراح سایت دکوراسیون داخلی بخواین که بستر مناسب پیاده سازی برنامه شما رو طراحی و ایجاد کنه.

دعوت به اقدام

توی سایت دکوراسیون داخلی خودتون باید مخاطباتون رو به اقدام یا اقدامات مشخصی دعوت کنین. مثلا از اونها دعوت کنین که زمان مشاوره رزرو بکنن یا برای دریافت مشاوره، عکس ارسال کنن یا توضیح مشخصی از پروژه مورد نظرشون رو ارائه کنن تا برآورد قیمت داشته باشین.

در کل بر اساس سیاستی که برای سایت و جذب مشتری دارین باید برای دعوت مخاطبان به اقدام برنامه ریزی کنین. حتما باید برنامه و استراتژی خودتون رو به طراح سایت بگین تا زیرساخت لازم رو هنگام طراحی سایت دکوراسیون داخلی ایجاد کنه.

می تونین سایت های مختلف و معتبر رو هم برای گرفتن ایده بررسی کنین.

قیمت طراحی سایت دکوراسیون داخلی

بر اساس طرح و قابلیت هایی که برای سایت خودتون نیاز دارین، قیمت طراحی سایت برآورد و به شما اعلام میشه. قیمت طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی به نسبت امکاناتی که در اختیار شما برای بازاریابی و جذب مشتری قرار میده، بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر می تونین با کارشناسان پردیسان سیستم تماس بگیرین و سوالات مورد نظرتون رو بپرسین. شما میتونین با شماره ثابت ۶۶۳۰۳۴۸۵-۰۲۱ تماس بگیرید یا تو صفحه ارتباط با ما فرم مشاوره رایگانو پر کنین تا خیلی زود باهاتون تماس بگیریم.

سوالات متداول در طراحی سایت دکوراسیون داخلی

مدت زمان طراحی سایت دکوراسیون داخلی چقدر است؟

زمان تحویل یک سایت طراحی دکوراسیون در شرکت پردیسان سیستم معمولا بین 7 الی 14 روز است. این متغییر بودن به این علت است که ما باید گام به گام با کارفرما جلو بریم و نمونه کارهای کارفرما و نظراتشون رو بپرسیم و توی طراحی وب سایتشون پیاده سازی کنیم.

برای سفارش این سایت نقاشی چه اطلاعاتی از نقاش ساختمان لازم است؟

اطلاعاتی مثل شماره تماس، شماره واتساپ، آدرس شبکه‌های اجتماعی مثل پیج اینستاگرام، تصاویر نمونه کارهای انجام شده گذشته، در صورت وجود ویدیو رضایتمندی از مشتریان قدیمی هم عالی هست.

پشتیبانی سایت طراحی شده تا چه مدت است؟

طبق قرارداد منعقد شده، ما تا شش ماه پشتیبانی وب سایت طراحی شده رو بصورت کاملا رایگان به عهده میگیریم و توی این مدت هر اتفاق و بلایی خدایی نکرده سر وب سایت اومد ما براتون بصوت کاملا رایگان برطرف می کنیم.

سوالی دارید؟ همین الان بپرسید! ??

2 دیدگاه - نظر خود را بنویسید و سورپرایز شوید!

  • چه مدت طول میکشه تا یک وب سایت برای فروش پارکت و کفپوش طراحی کنید؟

    • سلام، مجموعه ما بطور میانگین هر وب سایت رو در طول مدت 2 هفته تکمیل میکنه، اما از روز سوم شما دسترسی به وب سایتتون دارید و میتونید محصولات و خدماتتون رو وارد وب سایتتون بکنید، بازم طول انجام پروژه های طراحی سایت بستگی به این داره که شما چقدر تعامل داشته باشین و نظراتتون رو سریع بگین تا طراح های ما تغییراتی که شما میخوایین رو در حین طراحی سایت براتون اعمال بکنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 16 =