پشت هر وب سایت پردرآمدی!
یک شرکت سئو عالی ایستاده است!

اگر برای بهینه سازی و سئو وب سایت خود به یک پشتوانه قوی نیاز دارید، فقط کافی است تا فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید و بعد همه‌چیز را به سئو کاران پردیسان سیستم بسپارید. ما با تدوین استراتژی بهینه سازی و سئو بلند مدت برای وب سایت، به شما کمک می‌کنیم تا جایگاه واقعی‌تان را در صفحه اول گوگل، پیدا کنید. با خدمات بهینه سازی سایت و سئو سایت اختصاصی پردیسان سیستم به بهترین شکل ممکن در رتبه‌های برتر گوگل دیده می‌شوید ?

مجوزها و نمادهای اعتبارمجوزها و نمادهای اعتبار اینترنتی

خدمات سئو وب سایت و بهینه سازی وردپرس یعنی کارهای زیر

لیست خدمات سئو وب سایت و شرح خدمات سئو وب سایت شرکت پردیسان سیستم به مشتریان

? تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو سایت

برای روشن کردن آتش به وسیله خورشید، ما به یک ذره‌بین احتیاج داریم تا نور خورشید را روی یک نقطه متمرکز کنیم! و برای موفقیت در سئو هم نیازمند یک استراتژی برای همسو کردن انرژی تمام فعالیت های سئویی هستیم.

? تدوین و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا

برای دستیابی به یک هدف مشخص، باید یکسری فعالیت‌های مرتبط به هم را بصورت مستمر انجام داد تا به هدف رسید! با انجام دادم فعالیت‌های غیرمرتبط و غیرمستمر، امکان دستیابی به اهداف به شدت کاهش می یابد.

? تحلیل وضعیت موجود تا وضعیت مطلوب

تشخیص وضعیت موجود سئو وب سایت مشتریان توسط تیم سئویی پردیسان سیستم و ارائه راهکارهایی جهت دستیابی به هداف سئویی وب سایت و نگارش چک لیست اقدامک‌های لازم جهت رشد وضعیت سئو وب سایت.

? نهایت استفاده از قدرت اسکیما مارک‌آپ‌ها

اسکیما مارک‌آپ‌ها، ابزار قدرتمندی برای بهتر شناساندن وب سایت‌ها به گوگل است. توسط اسکیماهای مختلف می‌توانیم هویت صفحات سایت را در نتایج گوگل به گونه‌ای متفاوت و متمایز از بقیه سایت ها نمایش دهیم و ورودی بیشتر از گوگل بگیریم.

? پیاده سازی ساختار Pillar Cluster سایت

ساخت یک مسیر حرکت برای هدایت کاربران از حالت کاربر عادی بودن تا تبدیل شدن به مشتری و پرداخت پول در وب سایت، یکی از اقداماتی است که در علم سئو وب سایت باید به آن توجه کرد تا نتایج خوبی گرفت.

? بهبود تجربه کاربری (User Experience)

بعد از سئو وب سایت و افزایش ورودی گوگل، چیزی که باعث افزایش ماندگاری کاربران در سایت و بالا رفتن فروش آنلاین می‌شود، ساده بودن فرایند عملکرد وب سایت و سهلوت مراحل خرید و پرداخت آنلاین خدمات است.

? ارتقاء تکنولوژی فرمت ذخیره سازی تصاویر

وجود تصاویر باکیفیت و فراوان در وب سایت به درک کاربر از محصولات و خدمات ما کمک می‌کند، که متاسفانه موجب کند شدن سایت هم می‌شود. برای استفاده حداکثری از پتانسیل تصاویر می‌بایست آن‌ها را با فرمت‌های ذخیره سازی جدید جایگزین کرد.

✅ پیاده سازی چک لیست سئو مقالات

پیاده سازی چک لیست سئو مقالات (تجربیات 10 ساله‌ی ما) روی تک تک نوشته‌ها و صفحات وب سایت جهت به حداکثر رساندن سئو صفحات و افزایش ورودی گوگل توسط تک تک صفحات و مقالات وب سایت با کلمات کلیدی هر صفحه.

? تدوین و پیاده سازی استراتژی لینک سازی

یکپارچه بودن لینک سازی داخلی سایت، با اهداف مشخص شده برای سایت، از اولین اقدامات سئو کاران بوده. یعنی ساختار لینک سازی داخلی سایت می‌بایست مطابق با هدفگذاری‌های انجام شده و صفحات پول‌ساز سایت انجام شود.

? بهبود وضعیت سرچ کنسول وب سایت

شناسایی نقاط ضعف و قوت وب سایت با استفاده از ابزار گوگل سرچ کنسول مخصوص هر سایت، و رفع مشکلات گزارش شده از سمت گوگل و رشد قسمت‌های قابل بهبود وب سایت، جهت رسیدن به حداکثر بازدهی و افزایش ورودی سایت از موتور جستجوگر گوگل.

? دریافت سرنخ کاربران با دیجیتال مارکتینگ

با پیاده‌سازی ابزارها و تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ در وب سایت، می‌توان سرنخی از تمام کاربران علاقه‌مند به کسب و کار شما دریافت کرد، تا درآینده امکان بازگردانی آن‌ها به وب سایت و فروش محصولات و ارائه خدمات به آن‌ها باشد.

? شناسایی صفحات مهم با ابزار گوگل آنالیز

با ابزار گوگل آنالیتیکس امکان تحلیل دقیق صفحات سایت میسر است، یعنی بیشترین ورودی از کدام صفحه بوده و چرا؟ بیشترین خروجی از کدام صفحه بوده و چرا؟ بیشترین فروش از کدام صفحه بوده؟ کمترین فروش؟ بیشترین ماندگاری در صفحه؟

تعدادی از نمونه کارهای سئو وب سایت

تصاویر وارد شده مربوط به پنل سرچ کنسول یا همان گوگل وبمستر تولز می باشد که مستند رشد وب سایت های مشتریان پردیسان سیستم می باشد

رشد آشپزآلات در سرچ کنسول
رشد ماکان در سرچ کنسول
رشد تک تک کالا در سرچ کنسول
رشد اخوان الهی در سرچ کنسول

لیست خدمات سئو وب سایت و بهینه سازی وردپرس

وظایف تیم سئو وب سایت شما، به نسبت پکیجی که انتخاب می‌کنید متغییر بوده و می‌تواند وظایف بسیار زیاد و یا محدودتر باشد
با خدمات سئو سایت ما، با خیال راحت، رشد و ارتقاء رتبه وب سایت خود در گوگل را به ما بسپارید

پکیج پایه
(Base)

✅ تمام خدمات پشتیبانی وب سایت
✅ 3 روز فعالیت در هفته
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو
✅ تدوین چک لیست هفتگی سئو
✅ ارائه گزارش روزانه به کارفرما
❌ تدوین و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا
❌ تدوین و پیاده سازی استراتژی دیجیتال مارکتینگ

٨ میلیون تومان
ماهیانه

پکیج اقتصادی
(Economic)

✅ تمام خدمات پشتیبانی وب سایت
✅ 6 روز فعالیت در هفته
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو
✅ تدوین چک لیست هفتگی سئو
✅ ارائه گزارش روزانه به کارفرما
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا
❌ تدوین و پیاده سازی استراتژی دیجیتال مارکتینگ

١٢ میلیون تومان
ماهیانه

پکیج تجاری
(Commercial)

✅ تمام خدمات پشتیبانی وب سایت
✅ 6 روز فعالیت در هفته
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو
✅ تدوین چک لیست هفتگی سئو
✅ ارائه گزارش روزانه به کارفرما
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی دیجیتال مارکتینگ

١٤ میلیون تومان
ماهیانه

مستند موفقیت و رضایتمندی مشتریان

مصاحبه با تعدادی از مشتریان و کارفرمایان این مجموعه و بازگو کردن داستان موفقیت وب سایت‌های آنان از زبان خودشان

فروشگاه اینترنتی کارتن‌بار و اَلوکارتن
جناب آقای امیرحسین بختیاری

ایشان میگویند: ”من با شرکت های مختلف طراحی سایت و طراحان وب مختلف کار کرده ام که 7 یا 8 بار به صورت حضوری و آزاد کار کرده اند و همه آنها را تست کرده ام! ولی متاسفانه اصلا به نتیجه ای که میخواستم نرسیدم تا اینکه الحمدلله با پردیسان سیستم آشنا شدم. مهم ترین نکته در راه اندازی کسب و کار اینترنتی، پیدا کردن یک وبمستر خوب هست! ما در پردیسان سیستم بیش از 2 سال هست که کار میکنیم و در این 2 سال تقریباً به همه اهداف خود رسیدیم اما به یک وب سایت راضی نیستیم و برای خودمان هدف گذاری کردیم، رسیدیم و چندین پروژه دیگر را همزمان با استفاده از پردیس سیستم به لطف خوبی که در همه آنها به عنوان یک برنامه رشد دارند، تکمیل کردیم.
برای همه افرادی که از من سوال می پرسند یا می خواهند به آنها کمک کنم، اول از همه می گویم که راه اندازی یک کسب و کار آنلاین فقط به یک تیم قوی مانند عملیات پردیسان و صبر نیاز دارد که معمولاً یک وب سایت است، حدود 6 تا 1 سال طول می کشد تا به دست آید. آغاز شده. رسیدن به درآمد بالاتر“

فروشگاه اینترنتی اخوان الهی
جناب آقای امیر الهی

ایشان میگویند: ”من دوستی داشتم که چندین سال به نام آشپزالات یک وب سایت فروشگاهی راه اندازی می کرد و متوجه شدم که خدا را شکر در حال کسب درآمد از اینترنت است، بنابراین پرسیدم که چگونه وب سایتی را راه اندازی کردیم که ارزش زیادی برای پول ارائه می دهد. آیا ما در این مورد هستیم؟ انزدیک به 2 سال از همکاری با شرکت پردیسان سیستم می گذرد و از این طریق با شرکت پردیسان سیستم نیز آشنا هستم. هر کاری که بر اساس تفکر و طراحی کلی انجام می شود، مربوط به کار تک تک اعضای پردیسان است. تیم سیستمی که از آنها می پرسم، هر کاری را که با برنامه ریزی کلی و تعیین اهداف برای صفحات وب انجام می دهند، می بینم. خدایی من الان که 2 ساله میگذره و با مجموعه پردیسان سیستم داریم همکاری میکنیم هم سایتمون عالی شد، هم درآمدمون شروع شده. هر کسی ام که بخواد یه طراح سایت خوب معرفی کنم قطعا پردیسان سیستم رو معرفی میکنم.“

فروشگاه اینترنتی تک تک کالا
جناب آقای بهرام عباس زاده

ایشان میگویند: ”ما چند سال در تلاش بودیم تا یک سایت و فروشگاه اینترنتی راه بندازیم تا از اون طریق میزان فروش و خدماتمون رو افزایش بدیم. یکبار در سال ۹۶ یک طراح سایت پیدا کردیم و سفارش دادیم و یه سایت رو برایمان با هزینه نسبتا بالا (که تازه متوجه شدیم) طراحی کرد ولی بد از تقریبا ۲ سال و صرف انرژی و زمان زیاد، اون سایت هیچ نتیجه و سودی بهمون نداد! ولی امسال با مجموعه پردیسان سیستم و آقای قره باغی آشنا شدم که درهمون ابتدا با توضیحات کاملی که داد، متوجه شدیم که یک وب سایت جهت درآمدزایی و رسیدن و جذب بازدید کننده زیاد، باید استراتژی و برنامه بلند مدت فروش و بازیابی دیجیتالی داشته باشه! نه فقط پول خرج کردن و منتظر موندن!

پردیسان سیستم با پیگیری‌ و پیاده سازی استراتژی‌های فراوانشون باعث شد که ما در ظرف ۲ تا ۴ ماه، اولین درآمد زایی اینترنتی خودمون رو تجربه کنیم و خیلی حس شیرینی بود. واقعا مرسی.“

فروشگاه اینترنتی آشپزآلات
جناب آقای محمد کهنسال

ایشان میگویند: ”شغلم من تهیه و فروش لوازم کافی شاپ و چند سالی هسست تو فکر طراحی وب سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستم اما این کارو انجام نداده بودم؛ تا اینکه طی یک اتفاقی با مجموعه پردیسان سیستم و آقای قره باغی آشنا شدم. با توضیحات کاملی که بهم دادن متوجه شدم که اگر کار طراحی سایت من هر چقدر زودتر انجام بشه به نفع خودم هست و زودتر می‌تونم به درآمد بیشتری برسیم؛ به همین دلیل در اوایل سال ۹۸ من سفارش طراحی سایت و نگهداری سایتم رو دادم و مجموعه خوب پردیسان سیستم هم با نوشتن یک برنامه و استراتژی بلند مدت؛ یک زمان تقریبی ۱ ماهه برای طراحی سایت و زمان ۶ تا ۹ ماهه برای سود دهی سایت بهم دادند. بعد از اون با پیگیری‌های زیادشون و رد کردن چالش‌های فراوان اخر تونستیم خداروشکر از وب سایت درآمد کسب کنیم و الان این سایت تعداد تماس‌هامون رو خیلی بیشتر کرده و باعث شده تعداد نفرات بیشتری رو تحت پوشش خدمات و محصولات خودمون قرار بدیم. تازه اسم آشپزآلات هم با همفکری و کمک همین مجموعه انتخاب کردیم که خیلی عالی شده خداروشکر و من عاشق اسم وب سایت خودم هستم.

آموزش‌های لازم برای راه‌اندازی و رشد کسب و کار اینترنتی

در این بخش هر هفته چند مطلب جدید اضافه می‌شود تا شما را با جدیدترین ایده‌ها و ترفند‌های طراحی وب سایت، بهینه سازی و سئو، اصول راه اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی آشنا کنیم

صدها مقاله دیگر در انتظار شما هستند.

سوالات متداول سئو سایت (FAQ)

در این قسمت ما به تمامی سوالات پرتکرار کاربران در زمینه سئو وب سایت و نحوه سفارش آن پاسخ داده‌ایم. اگر سوال شما در این لیست نبود می‌توانید سوال خود را از قسمت انتهای سایت بپرسید تا کارشناسان پردیسان سیستم در سریع ترین زمان ممکن پاسخ ما را ارسال کنند.

سوالی نوشته نشده

پاسخی نوشته نشده

سوالی دارید؟ همین الان بپرسید! ??

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دوازده =