با سلام خدمت کاربران محترم شرکت پردیسان سیستم؛
تمامی قوانین موجود در سایت جهت بهبود کیفیت خدمات و بهبود عملکرد طرفین ایجاد گردیده و به شرح زیر می باشند:

ماده یک: تعاریف

  1. کلیه خدمات و درخواست ها بعد از ثبت تیکت و یا ارسال پیام از طریق واتساپ مورد بررسی قرار گرفته و در لیست کاری ما قرار خواهد گرفت.
  2. هر پلن پشتیبانی سایت مخصوص یک عدد وب سایت است که در زمان سفارش مشخص می گردد. در صورتی که چند دامنه داشته باشید نیاز به تهیه پلن های مجزا برای هر دامنه خواهید داشت.
  3. در فوتر کلیه سایتهای طراحی و یا پشتیبانی شده عبارت (طراحی سایت و سئو سایت توسط پردیسان سیستم) درج خواهد شد. در صورتی که تمایلی به این کار ندارید با ثبت درخواست در زمانی که پلن پشتیبانی شما فعال باشد این جمله بصورت رایگان حذف خواهد شد.
  4. نصب افزونه ها بدون هماهنگی با شرکت پردیسان سیستم و مشکلات ایجاد شده توسط افزونه به عهده کاربر بوده و تیم پردیسان سیستم هیچ تعهدی در قبال این نوع مشکلات ندارد.
  5. بروزرسانی قالب که در پلن‌های پشتیبانی سایت درج شده، زمانی انجام می شود که قالب مورد استفاده از سمت مرجع اصلی  ایرانی نسخه جدید داشته باشد.
  6. کاربران لطفا توجه داشته باشید که کلیه خدمات شرکت طراحی سایت پردیسان سیستم بصورت آنلاین بوده و فاکتورها و مدارک بصورت آنلاین دریافت و ارسال می‌گردند، بابت همین موضوع، در صورت درخواست هر نوع قرارداد کتبی و یا مدارک از شرکت بصورت آنلاین، هزینه ارسال پست یا پیک به عهده کاربر می‌باشد.