سئو وب سایت

پشت هر وب سایت پردرآمدی!
یک شرکت سئو عالی ایستاده است!

اگر برای بهینه سازی و سئو وب سایت خود به یک پشتوانه قوی نیاز دارید، فقط کافی است تا فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید و بعد همه‌چیز را به سئو کاران پردیسان سیستم بسپارید. ما با تدوین استراتژی بهینه سازی و سئو بلند مدت برای وب سایت، به شما کمک می‌کنیم تا جایگاه واقعی‌تان را در صفحه اول گوگل، پیدا کنید. با خدمات بهینه سازی سایت و سئو سایت اختصاصی پردیسان سیستم به بهترین شکل ممکن در رتبه‌های برتر گوگل دیده می‌شوید 🙂

مجوزها و نمادهای اعتبارمجوزها و نمادهای اعتبار اینترنتی
خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وب سایت و بهینه سازی وردپرس یعنی کارهای زیر

شرح کامل خدمات سئو وب سایت و بهینه سازی وردپرس شرکت پردیسان سیستم به مشتریان

📈 تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو سایت

برای روشن کردن آتش به وسیله خورشید، ما به یک ذره‌بین احتیاج داریم تا نور خورشید را روی یک نقطه متمرکز کنیم! و برای موفقیت در سئو هم نیازمند یک استراتژی برای همسو کردن انرژی تمام فعالیت های سئویی هستیم.

📑 تدوین و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا

برای دستیابی به یک هدف مشخص، باید یکسری فعالیت‌های مرتبط به هم را بصورت مستمر انجام داد تا به هدف رسید! با انجام دادم فعالیت‌های غیرمرتبط و غیرمستمر، امکان دستیابی به اهداف به شدت کاهش می یابد.

📍 تحلیل وضعیت موجود تا وضعیت مطلوب

تشخیص وضعیت موجود سئو وب سایت مشتریان توسط تیم سئویی پردیسان سیستم و ارائه راهکارهایی جهت دستیابی به هداف سئویی وب سایت و نگارش چک لیست اقدامک‌های لازم جهت رشد وضعیت سئو وب سایت.

🚀 نهایت استفاده از قدرت اسکیما مارک‌آپ‌ها

اسکیما مارک‌آپ‌ها، ابزار قدرتمندی برای بهتر شناساندن وب سایت‌ها به گوگل است. توسط اسکیماهای مختلف می‌توانیم هویت صفحات سایت را در نتایج گوگل به گونه‌ای متفاوت و متمایز از بقیه سایت ها نمایش دهیم و ورودی بیشتر از گوگل بگیریم.

🎇 پیاده سازی ساختار Pillar Cluster سایت

ساخت یک مسیر حرکت برای هدایت کاربران از حالت کاربر عادی بودن تا تبدیل شدن به مشتری و پرداخت پول در وب سایت، یکی از اقداماتی است که در علم سئو وب سایت باید به آن توجه کرد تا نتایج خوبی گرفت.

🔮 بهبود تجربه کاربری (User Experience)

بعد از سئو وب سایت و افزایش ورودی گوگل، چیزی که باعث افزایش ماندگاری کاربران در سایت و بالا رفتن فروش آنلاین می‌شود، ساده بودن فرایند عملکرد وب سایت و سهلوت مراحل خرید و پرداخت آنلاین خدمات است.

💾 ارتقاء تکنولوژی فرمت ذخیره سازی تصاویر

وجود تصاویر باکیفیت و فراوان در وب سایت به درک کاربر از محصولات و خدمات ما کمک می‌کند، که متاسفانه موجب کند شدن سایت هم می‌شود. برای استفاده حداکثری از پتانسیل تصاویر می‌بایست آن‌ها را با فرمت‌های ذخیره سازی جدید جایگزین کرد.

✅ پیاده سازی چک لیست سئو مقالات

پیاده سازی چک لیست سئو مقالات (تجربیات 10 ساله‌ی ما) روی تک تک نوشته‌ها و صفحات وب سایت جهت به حداکثر رساندن سئو صفحات و افزایش ورودی گوگل توسط تک تک صفحات و مقالات وب سایت با کلمات کلیدی هر صفحه.

🔗 تدوین و پیاده سازی استراتژی لینک سازی

یکپارچه بودن لینک سازی داخلی سایت، با اهداف مشخص شده برای سایت، از اولین اقدامات سئو کاران بوده. یعنی ساختار لینک سازی داخلی سایت می‌بایست مطابق با هدفگذاری‌های انجام شده و صفحات پول‌ساز سایت انجام شود.

🚦 بهبود وضعیت سرچ کنسول وب سایت

شناسایی نقاط ضعف و قوت وب سایت با استفاده از ابزار گوگل سرچ کنسول مخصوص هر سایت، و رفع مشکلات گزارش شده از سمت گوگل و رشد قسمت‌های قابل بهبود وب سایت، جهت رسیدن به حداکثر بازدهی و افزایش ورودی سایت از موتور جستجوگر گوگل.

🧬 دریافت سرنخ کاربران با دیجیتال مارکتینگ

با پیاده‌سازی ابزارها و تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ در وب سایت، می‌توان سرنخی از تمام کاربران علاقه‌مند به کسب و کار شما دریافت کرد، تا درآینده امکان بازگردانی آن‌ها به وب سایت و فروش محصولات و ارائه خدمات به آن‌ها باشد.

💎 شناسایی صفحات مهم با ابزار گوگل آنالیز

با ابزار گوگل آنالیتیکس امکان تحلیل دقیق صفحات سایت میسر است، یعنی بیشترین ورودی از کدام صفحه بوده و چرا؟ بیشترین خروجی از کدام صفحه بوده و چرا؟ بیشترین فروش از کدام صفحه بوده؟ کمترین فروش؟ بیشترین ماندگاری در صفحه؟

تعدادی از نمونه کارهای سئو وب سایت

تصاویر وارد شده مربوط به پنل سرچ کنسول یا همان گوگل وبمستر تولز می باشد که مستند رشد وب سایت های مشتریان پردیسان سیستم می باشد

رشد آشپزآلات در سرچ کنسول
رشد ماکان در سرچ کنسول
رشد تک تک کالا در سرچ کنسول
رشد اخوان الهی در سرچ کنسول

پکیج‌های سئو وب سایت و بهینه سازی وردپرس

وظایف تیم سئو وب سایت شما، به نسبت پکیجی که انتخاب می‌کنید متغییر بوده و می‌تواند وظایف بسیار زیاد و یا محدودتر باشد
با خدمات سئو سایت ما، با خیال راحت، رشد و ارتقاء رتبه وب سایت خود در گوگل را به ما بسپارید

پکیج پایه
(Base)

✅ تمام خدمات پشتیبانی وب سایت
✅ 2 روز فعالیت در هفته
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو
✅ تدوین چک لیست هفتگی سئو
✅ ارائه گزارش روزانه به کارفرما
❌ تدوین و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا
❌ تدوین و پیاده سازی استراتژی دیجیتال مارکتینگ

۲ میلیون تومان
ماهیانه

پکیج اقتصادی
(Economic)

✅ تمام خدمات پشتیبانی وب سایت
✅ 3 روز فعالیت در هفته
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو
✅ تدوین چک لیست هفتگی سئو
✅ ارائه گزارش روزانه به کارفرما
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا
❌ تدوین و پیاده سازی استراتژی دیجیتال مارکتینگ

۳ میلیون تومان
ماهیانه

پکیج تجاری
(Commercial)

✅ تمام خدمات پشتیبانی وب سایت
✅ 6 روز فعالیت در هفته
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو
✅ تدوین چک لیست هفتگی سئو
✅ ارائه گزارش روزانه به کارفرما
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا
✅ تدوین و پیاده سازی استراتژی دیجیتال مارکتینگ

۴ میلیون تومان
ماهیانه

مستند موفقیت و رضایتمندی مشتریان

مصاحبه با تعدادی از مشتریان و کارفرمایان این مجموعه و بازگو کردن داستان موفقیت وب سایت‌های آنان از زبان خودشان

فروشگاه اینترنتی کارتن‌بار و اَلوکارتن
جناب آقای امیرحسین بختیاری

ایشان میگویند: ”من قبلا 7 الی 8 مرتبه با شرکت های طراحی سایت مختلف و افراد طراح سایت مختلف که بصورت شخصی و فریلنسری کار می‌کردند، کار کردم و همشون رو تست کردم! اما متاسفانه اون نتیجه‌ای که میخواستم رو اصلا نتونستم بگیرم، تا اینکه خداروشکر با مجموعه پردیسان سیستم آشنا شدم. در زمان راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هم مهمترین چیز، پیدا کردن یک وبمستر خوب هست! الان ما بیشتر از 2 سال هست که داریم با مجموعه پردیسان سیستم و آقای قره باغی کار می کنیم و توی این 2 سال تقریبا به تمام اهدافمون رسیدیم و به یک وب سایت هم بسنده نکردیم و توی این 2 سال و خوردهای، چون دیدیم که همه اهداف رو داریم پشت سر هم میزنیم، اومدیم و چند تا پروژه دیگه هم بصورت همزمان با کمک پردیسان سیستم اجرا کردیم و خداروشکر همشون هم طبق برنامه ریزی‌ها درحال رشد و درآمدزایی هستند. به تمام افرادی ام که از من سوال بپرسن و یا بخوام کمکشون کنم اول از همه میگم که راه اندازی کسب و کار آنلاین فقط و فقط به یک تیم قوی مثل پردیسان سیستم نیاز داره و بعدش نیازمند صبر و حوصله هست، که معمولا یک وب سایت تا زمانی که به درآمدزایی بالایی برسه حدودا 6 الی 1 سال زمان نیاز داره“

فروشگاه اینترنتی اخوان الهی
جناب آقای امیر الهی

ایشان میگویند: ”من یک دوستی داشتم که اون چند سالی بود که وب سایت فروشگاهی خودش رو با اسم آشپزآلات راه اندازی کرده بود و من میدیدم که خداروشکر کسب درآمدش کلا بصورت آنلاین شده بود، بخاطر همون منم ازش پرسیدم که ماام چطوری می‌تونیم یک وب سایت پردرآمد راه اندازی بکنیم و چه کسی میتونه توی این زمینه به ما کمک بکنه؟ اونم تقریبا 2 سالی بود که با شرکت پردیسان سیستم داشت کار می کرد، و از اون طریق منم با شرکت پردیسان سیستم آشنا شدم و خب اوایل یکم با احتیاط تر و سنجیده با پردیسان سیستم کار میکردم، ولی بعدا دیدم نه خدایی بچه های پردیسان سیستم هر کاری که میکنن پشتش کلی فکر و برنامه ریزیه، یعنی درمورد هر کدوم از کارهای اعضای تیم پردیسان سیستم که سوال میکردم میدیدم تک تک کارهایی که میکنن با کلی برنامه ریزی و هدف گذاری برای وب سایته. خداییش من که الان 2 سال از اون قضیه میگذره و ما با مجموعه پردیسان سیستم داریم همکاری میکنیم هم سایتمون عالی شده، هم درآمدمون خداروشکر شروع شده. به هر کسی ام که از من بخواد یه طراح سایت خوب معرفی کنم قطعا پردیسان سیستم رو بهش معرفی میکنم. ممنونم ازشون“

فروشگاه اینترنتی تک تک کالا
جناب آقای بهرام عباس زاده

ایشان میگویند: ”ما چند سال بود که در تلاش بودیم تا بتونیم یک وب سایت و فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم تا از اون طریق میزان فروش محصولات و خدماتمون رو افزایش بدیم که یکبار در سال ۹۶ یک طراح سایت پیدا کردیم و بهشون سفارش دادیم و ایشون یه سایتی رو برایمان با هزینه نسبتا بالا (که تازه متوجه شدیم) طراحی کردند ولی با گذشت تقریبا ۲ سال و صرف انرژی و زمان بسیار زیاد، اون وب سایت هیچ نتیجه و هیچ سودی بهمون نداد! اما امسال خداروشکر با مجموعه پردیسان سیستم و آقای قره باغی آشنا شدیم که ایشون درهمون ابتدا با توضیحات کاملی که دادند، ما متوجه شدیم که یک وب سایت جهت درآمدزایی و رسیدن و جذب بازدید کننده زیاد، نیازمند یک استراتژی و برنامه بلند مدت فروش و بازیابی دیجیتالی برای وب سایت هست! نه فقط پول خرج کردن و منتظر موندن!

این مجموعه با پیگیری‌های فراوان و ارائه و پیاده سازی استراتژی‌های فراوانشون باعث شدن که ما در ظرف مدت تقریبا ۲ تا ۴ ماهه، اولین درآمد زایی اینترنتی خودمون رو تجربه کردیم و خیلی حس شیرینی بود. واقعا دستشون درد نکنه.“

فروشگاه اینترنتی آشپزآلات
جناب آقای محمد کهنسال

ایشان میگویند: ”من شغلم تهیه و فروش لوازم کافی شاپ هست و چند سالی بود که به فکر طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی بودم اما این کارو انجام نمی‌دادم؛ تا اینکه طی یک اتفاقی با مجموعه پردیسان سیستم و آقای قره باغی آشنا شدم. با توضیحات کاملی که ایشون دادن متوجه شدم که اگر کار طراحی سایت من هر چقدر زودتر انجام بشه به نفع من هست و زودتر می‌تونیم با ساخت یک سایت فروشگاهی به درآمد بیشتری برسیم؛

بخاطر همین در ابتدای سال ۹۸ من سفارش طراحی سایت و نگهداری سایتم رو دادم و مجموعه خوب پردیسان سیستم هم با نوشتن یک برنامه و استراتژی بلند مدت؛ یک زمان تقریبی ۱ ماهه برای طراحی سایت و زمان ۶ تا ۹ ماهه برای سوددهی وب سایت بهم دادند و پس از اون با پیگیری‌های زیادشون و رد کردن چالش‌های فراوان بالاخره تونستیم خداروشکر از وب سایت درآمد کسب کنیم و الان الحمدلله این وب سایت تعداد تماس‌هامون رو خیلی بیشتر کرده و باعث شده تا بتونیم تعداد نفرات بیشتری رو تحت پوشش خدمات و محصولات خودمون کنیم. ضمنا اسم آشپزآلات هم با همفکری و کمک همین مجموعه انتخاب و خریداری شد که خیلی عالی شده خداروشکر و من عاشق اسم وب سایت خودم هستم.

آموزش‌های لازم برای راه‌اندازی و رشد کسب و کار اینترنتی

در این بخش هر هفته چند مطلب جدید اضافه می‌شود تا شما را با جدیدترین ایده‌ها و ترفند‌های طراحی وب سایت، بهینه سازی و سئو، اصول راه اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی آشنا کنیم

صدها مقاله دیگر در انتظار شما هستند.

سوالات متداول سئو وب سایت (FAQ)

در این قسمت ما به تمامی سوالات پرتکرار کاربران در زمینه طراحی وب سایت و نحوه سفارش آن پاسخ داده‌ایم. اگر سوال شما در این لیست نبود می‌توانید سوال خود را از قسمت انتهای سایت بپرسید تا کارشناسان پردیسان سیستم در سریع ترین زمان ممکن پاسخ ما را ارسال کنند.

علت دو برابر شدن مبلغ پشتیبانی روی هاستینگ مشتری جیست؟

زمانی که شما از هاستینگ توصیه شده توسط شرکت پردیسان سیستم استفاده میکنید،  تیم پشتیبانی ابزار های فراوانی در اختیار خواهند داشت.

مواردی همچون:

  • تغیر تنضیمات سرور بر حسب نیاز تیم پشتیبانی.
  • عرضه Sslبر پایه Let`s Encrypt.
  • پشتیبان گیری در هر زمان از سایت .
  • جلوگیری از هک و انهدام وردپرس با تنظیم WAF تخصصی.
  • دسترسی سطح ادمین با امکانات تخصصی فنی بر روی سرور و اکانت مشتری.
  • و امکانات دیگری که در اختیار تیم فنی قرار میگیرد.

از طرفی کارشناسان پردیسان سیستم برای جلوگیری از بسیاری از مشکلات محتمل  به روز رسانی های به موقع در سطح سرور به عمل می اورند.

سرعت، امنیت و کارایی سرور ما سبب اجرای درخواست های شما در کوتاه ترین زمان ممکن و به دنبال ان هزینه کمتری از شما مطالبه میشود.

در نتیجه ای توضیحات ، در صورتی که سایت روی هاستینگ مشتری  راه اندازی شود، ما از تمامی این امکانات محروم خواهیم بود، زیرا زمان و انرژی بیشتری از ما صرف خواهد کرد .این دلیل اصلی دو برابر شدن هزینه مربوطه است.

شرکت پردیسان سیستم چه مواردی را پشتیبانی نمیکند؟

شرکت پردیسان سیستم موارد زیر را پشتیبانی نمیکند، لازمه انجام این موارد پرداخت هزینه ان توسط مشتری میباشد:

1- وارد کردن اطلاعات در نرم افزار و صحت و سقم ان

2- اهمال وبمستر یا مدیر نرم افزار در ویرایش اشتباه اطلاعات نرم افزار

3- ویرایش بخشی از نرم افزار توسط وبمستر یا مدیر نرم افزار

4- گسترش نرم افزار و افزودن قابلیت هایی که در تفاهم‌نامه سایت و یا در پکیج نرم‌افزار مدیریت محتوا نبوده

5- تشکیل امنیت سایت در مقابل تعرض هکر ها یا پرداخت خسارات مالی یا داده ای احتمالی

ایا در صورت طراحی وبسایتم توسط پردیسان سیستم، امکان پشتیبانی فنی از سایر سیستم های پشتیبانی را دارم؟

بله .گاهی خود مشتری در سیستم خود بای پشتیبانی فنی وب سایتش فرد یا افراد متخصصی دارد.فهرصت زیر نرم افزار های غیر رایگانی است که باید سالانه تمدید شوند.پس از راه اندازی این مبالغ به صورت مداوم توصت پردیسان سیستم پرداخت میشود، اما در صئرت عدم تمدید پشتیبانی ما، برای سال های بعد خودتان باید این مبالغ را پرداخت و لاینسس سالانه این نرم افزار هارا تمدید کنید:

زمانی که شما تحت پشتیبانی پردیسان سیستم هستید،  این مبلغ به طور مداوم به عنوان هزینه پشتیبانی شما پوشش داده میشود اما در صورت انصراف از پشتیبانی پردیسان سیستم، خودتان باید پرداخت نمایید.

آیا در انتخاب سرویس پشتیبانی و نگهداری سایت آزادم؟

بله، شما میتوانید هر کدام از طرح های پشتیبانی را که میخواهید انتخاب کنید. اما برای آنکه از ابتدا سرویس مناسبی را انتخاب کنید می‌توانید از مشاوره رایگان مجموعه پردیسان سیستم هم بهره ببرید. ما با پرسیدن سوالات و نیازسنجی مختصری می‌توانیم پیشنهاد دهیم که کدام پکیج پشتیبانی را انتخاب کنید.

آیا لزوما مجبور به تمدید سرویس پشتیبانی خود هستم؟

بله. به طور قطع اگر سرویسدهی ما مورد قبول شما و سرعت و کمیت پاسخ گویی ما حل کننده مشکلات شما نباشد یا چنانچه قطع یا وصل سرویس پشتیبانی ما در وضع عملکرد سایتتان تاثیری نداشته باشد ، باید سرویس خود را قطع کنید تا  نارضایتی خود از سیستم را به اطلاع ما برسانید.

اگر بعد از دوره ای عدم تمدید، خواهان بازگشت به سرویس پشتیبانی پردیسان سیستم باشم، هزینه مدتی که تمدید نکرده ام را دریافت خواهید کرد؟

خیر. اما مبلغی جهت قرنطینه ی سایت شما پیش از ورود دوباره به سیستم پشتیبانی ما اخذ خواهد شد و از جهت موارد زیر وارسی میشود که ایا در مدت دوری از پشتیبانی پردیسان سیستم:

  • نرم افزار غیر ایمنی روی ان نصب شده است؟
  • ایا تنظیمات انجام شده درست است؟
  • ایا در مدت عدم تمدید در کد شما کد مخربی ایجاد شده است؟
  • آیا سطوح دسترسی، از منطق های قبلی خارج شده است؟
علت کاهش رقم پشتیبانی از مبلغ قرارداد طراحی سایت در سرویس پشتیبانی پردیسان سیستم چیست؟

سرویس پشتیبانب پردیسان سیستم از ابتدا به همین صورت عمل میکرد. الان هم بسیاری از شرکت های طراحی وب کشور مبلغ پشتیبانی سالانه را به همین صورت حساب میکنند.

ینی مثلا در مبلغ قرارداد پروژه طراحی سایت ، 10 تا 20% به عنوان مبلغ تمدید پشتیبانی سالانه کثر میشود.

اما شرکت های معتبر طراحی وب دنیا به این صورت عمل نمیکنند. ما نیز به این نتیجه رسیدیم که این کار صحیح نیست.زیرا ای بسا که صاحب وب سایتی با مبلغ بالاست، خدمات پشتیبانی اندکی لازم داشته باشند. مثلا یک مشتری پس از تحویل سایت  در سال اول خدمات پشتیبانی بیشتری را نسبت به سال های بعد داشته باشند.

با این کا به مشتری اجازه میدهیم به نسبت مصرف خود، پکیج پشتیبانی دلخواه را انتخاب کند.

سوالی دارید؟ همین الان بپرسید! 👇😀

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.