آنچه در این آموزش یاد میگیرید:

اگر شما هم صاحب یک وب سایت و کسب و کار اینترنتی هستید، حتما باید از مرورگر کامپیوترتون نهایت استفاده رو کنید! یعنی شما به عنوان صاحب یک وب سایت اینترنتی باید یک سری اکستنشن های مرتبط با رشد وب سایت رو هم روی مرورگرتون نصب کنید تا به شما در مسائل سئو وب سایت و پشتیبانی وب سایت کمک کنه و کار شمارو ساده تر بکنه.

در زیر لیست ابزارها و اکستنشن‌هایی که ما در شرکت پردیسان سیستم روی تمام مرورگر سیستم‌ها نصب کردیم تا هر روز برای رشد و توسعه وب سایت مشتری‌هامون استفاده کنیم رو میارم، تا شما هم بتونید این اکستنشن‌هارو روی مرورگر سیستم خودتون نصب کنید و ازشون برای رشد و ارتقاء وب سایت خودتون استفاده کنید.

اکستنشن LastPass

LastPass از اکستنشن‌های پرکاربرد مرورگر گوگل کروم برای مدیریت گذرواژه است؛ به طور خودکار کلمه عبور را برای همه حساب‌های ذخیره شده تکمیل می‌کند. فقط باید یک رمز عبور را به خاطر بسپارید: گذرواژه LastPass. این افزونه باعث صرفه جویی در وقت و افزایش امنیت اطلاعات شخصی شما می‌شود.

اکستنشن Checkbot

Checkbot یکی از افزونه‌های گوگل کروم است که سئو را با امنیت ترکیب می‌کند تا به شما در تحلیل این که یک وب‌سایت چقدر ایمن و بهینه برای موتورهای جستجو است، کمک کند. از آن‌جا که موتور‌های جستجو مانند Google، علاوه بر کیفیت محتوا در رتبه بندی خود، امنیت وب‌سایت را در اولویت قرار می‌دهند، این افزونه گوگل کروم برای تولیدکنندگان محتوا و توسعه‌دهندگان وب نیز مفید است. Checkbot می‌تواند سرعت لود صفحه، سئو و امنیت کلی بیش از ۲۵۰ URL در هر دامنه را به صورت رایگان آزمایش کرده و به شما در بهبود این سه دسته کمک می‌کند تا از شما و بازدید کنندگان وب‌سایت در برابر موارد ناامن محافظت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

تحلیل رایگان سئو سایت شما

200 هزار تومان رایگان!
بررسی دقیق و ارائه راهکارهای رشد سایت

یک تحلیل جامع و بیان راه حل‌های افزایش بازدید سایت و فروش شما
وب سایت من را آنالیز کنید
همین الان از این فرصت استفاده کن دوست من! بعد از ثبت اطلاعات حتما با شرکت ما تماس بگیرید
close-link