با داغ شدن بحث راه‌اندازی اینترنت ملی در ایران، یا همان اینترانت، یک سری از افراد شروع به غر زدن و ناله کردن می‌کنند و مداوم سر دولت بد و بیراه نسار می‌کنند، اما خیلی از افراد زرنگ و باهوش، به این مسئله پیش آمده به عنوان یک فرصت طلایی نگاه می‌کنند و به دنبال راه حل هستند! یعنی چه راه حلی؟! یعنی اگر گوگل و و سایت‌های دیگه فیلتر بشه، در واقع یه سری موتورهای جستجوگر ایرانی شروع به فعالیت قوی‌تر می‌کنند! پس بهتر است بجای یکجا نشینی و ناراحتی دست به کار شوید و بهترین موتورهای جستجوگر ایرانی را پیدا کرده و سعی کنید که وب سایت خود را در موتورهای جستجوگر ایرانی بهینه سازی و سئو کنید و به دنبال آموزش سئو موتورهای جستجوگر ایرانی باشید! حالا در این مقاله از شرکت پردیسان سیستم به بررسی و معرفی معروف‌ترین موتورهای جستجوگر ایرانی می‌پردازیم تا شما صاحبان وب سایت عزیز بتوانید خیلی ساده تر و راحت تر با این مسئلهی اینترنت ملی روبرو شوید 🙂. ضمنا برای دریافت خدمات مختلف مثل پشتیبانی وب سایت، با ما تماس بگیرین.

موتور جستجوگر پارسی جو

این موتورجستجوگر از قدیمی‌های این صنعت بوده و کاملا مستقل از موتورهای جستجوگر دیگر کار می‌کند و تمام الگوریتم‌ها و ربات‌هایی که برای جمع آوری اطلاعات استفاده شده کاملا بصورت اختصاصی توسط تیم وب سایت پارسی جو کدنویسی و اجرا شده اند. میزان دقت نتایج نمایش داده شده برای جستجوهای انجام بده نسبتا قابل قبول بوده و بد نیست، اما خیلی خوبم نیست.

ورود به موتور جستجوگر ایرانی پارسی جو

موتور جستجوگر ایرانی پارسی جو
موتور جستجوگر ایرانی پارسی جو

موتور جستجوگر گردو

این موتور جستجوگر ایرانی، زیباترین UI و ظاهر را دارد و تمام قدرت و الگوریتم های خود را به کمک گوگل اجرا کرده، اما بخش های اندکی را خودش به دست آورده. میزان دقت نتایج نمایش داده شده برای جستجوهای انجام بده در این موتور جستجو قابل قبول بود، البته بخاطر اینکه از موتور جستجوگر گوگل کمک می‌گیرد.

ورود به موتور جستجوگر ایرانی گردو

موتور جستجوگر ایرانی گردو
موتور جستجوگر ایرانی گردو

موتور جستجوگر ذره‌بین

موتور جستجوگر ایرانی ذره‌بین هم ظاهرا یکی از قوی ترین و پر تبلیغات ترین موتورهای جستجویی است که کاملا با الگوریتم های گوگل کار میکند و نتایج نمایش داده شده برای هر عبارتی که شما جستجو میکنید، نتایج نمایش داده شده به کاربران دقیقا همان نتایجی است که در گوگل مشاهده می کنید.

ورود به موتور جستجوگر ذره‌بین

موتور جستجوگر ایرانی ذره‌بین
موتور جستجوگر ایرانی ذره‌بین

موتور جستجوگر جس جو

این موتور جستجو هم با طراحی و ظاهر نسبتا قدیمی در حال فعالیت است، اما وقتی ما برای تست چند کلمه را سرچ کردیم، هیچ نتیجه‌ای نمایش نداد 🙂

ورود به موتور جستجوگر ایرانی جس جو

موتور جستجوگر ایرانی جس جو
موتور جستجوگر ایرانی جس جو

2 دیدگاه - نظر خود را بنویسید و سورپرایز شوید!

  • موتور جستجو پلکس هم ایرانیه هم از اینا خیلی بهتره

    • سلام دوست عزیز، پس از بررسی، در صورت مناسب بودن این موتور جستجوگر ایرانی، حتما جزو لیست موتوهای جستجوگر ایرانی بالا اضافه می شود. ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعاتتون

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.